+48 32 202 19 29

Po-Pi 7.30 - 16.00

logo
0

Kategoria

Często Zadawane Pytania

Jak uzyskać więcej informacji o produkcie?
Najważniejszą informacją, której potrzebują nasi pracownicy pomocy technicznej i dealerzy, jest numer katalogowy. Wpisując go poprawnie, przyspieszysz rozwiązanie swojego problemu i unikniesz błędów. Znajdziesz go tuż pod opisem produktu. Zapytania możesz kierować na adres e-mailem, telefonem lub czat na żywo.

Co jest częścią slupka ze stali nierdzewnej?
W skład słupka ze stali nierdzewnej wchodzi rozeta kotwiąca, rozeta maskująca (w przypadku słupka kotwionego od góry), poprzeczki lub uchwyty do szkła oraz uchwyt poręczy.

Czy konieczne jest spawanie balustrad ze stali nierdzewnej?
Nie, balustrada nierdzewna z naszej oferty to system składany. Do jego montażu potrzebne będą typowe narzędzia (klucz imbusowy, klej, młotek, wiertło, zestaw kluczy, śrubokręt, ...)

Dlaczego uchwyty na kieliszki nie są wyposażone w uszczelkę?
Uchwyty na kieliszki z naszej oferty pasują do kilku rozmiarów szkła, dlatego uszczelkę do konkretnego rozmiaru należy dokupić osobno. Zobacz powiązany produkt na dole ekranu, aby uzyskać uszczelkę dla określonego rozmiaru szkła. Będziesz potrzebował dwóch sztuk uszczelki na każdy uchwyt na szkło.

Czy towar jest w magazynie?
Możesz sprawdzić dostępność zapasów bezpośrednio w Internecie. Po otwarciu pozycji tuż nad ceną jest napis „Na stanie”. W szczegółach produktu zobaczysz dostępność zapasów w naszych magazynach.

Gdzie mogę zobaczyć Twoje produkty?
Nasze produkty w naszych oddziałach z przyjemnością pokażą Państwu nasze produkty. Przed wizytą sprawdź stan magazynowy zgodnie z powyższą instrukcją i zapamiętaj numer katalogowy.

Czy nadal konieczna jest obróbka kutych półproduktów?
Półfabrykaty kute dostarczane są w stanie surowym. Zalecamy cynkowanie i malowanie przed finalizacją.

Który zestaw jest odpowiedni dla mojej bramy wspornikowej?
Aby obliczyć właściwy zestaw dla bramy wspornikowej, zalecamy skorzystanie z naszego konfiguratora "Wymiarowanie profilu bramy", który znajduje się po lewej stronie ekranu lub klikając tutaj. Po wprowadzeniu ciężaru bramy i luzu otwarcia system zaproponuje odpowiednie zestawy.

30 lat tradycji
Szeroka sieć dealerów
Produkty w magazynie
Szybka dostawa towaru

Umakov - produkcja i sprzedaż szerokiej gamy balustrad, ogrodzeń, klatek schodowych, bram, napędów, akcesoria do bram i zadaszenia. Specjalizujemy się w produkcji i prefabrykacji balustrad nierdzewnych i aluminiowych z drewnem i szkłem, schodami, elementów bram i ogrodzeń i instalacji fotowoltaicznych.

2024 © Umakov • Wszelkie prawa zastrzeżone